W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Ararat podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Ararat – Śląsk Wrocław

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Ararat – Śląsk Wrocław

Ararat to klub z ligi Armeńskiej, która w rankingu UEFA zajmuje trzydzieste dziewiąte miejsce. Specyfiką tych klubów jest to, że grają bardzo dobrze u siebie i potrafią być niezwykle groźni.

Pamiętamy nawet mecze naszej reprezentacji, gdzie Armenia pokazywał, że u siebie są ekipą niewygodną. Ma to wiele wspólnego, z tym że klubu drużyny z Europy czekają dalekie wyprawy w meczach z nimi.

Zawodnicy Araratu przegrali na swoim terenie tylko dwa z ostatnich osiemnastu spotkań. Śląsk jet ekipą dosyć defensywną i klub z Wrocławia rzadko strzela kilka bramek podczas jednego meczu.

Z kolei Śląsk w poprzedniej rundzie nawet z estońskim Paide grał dosyć defensywnie i nie potrafił stworzyć sobie wielu godnych sytuacji. Ich siła jest gra w obronie, a mecz w Armenii zapowiada się niełatwo.

Oczywiście Wrocławianie są faworytem tego dwumeczu, ale to spotkanie u siebie będzie dla nich lepszą okazją do awansu, a w meczu wyjazdowym raczej nie będą napinać się na ataki i nie spodziewam się w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Ararat – Śląsk Wrocław21.61Betclic

Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Celtic – Midtjylland (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Bruk-Bet – Stal Mielec (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.