We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze AC Milan podejmą zawodników Liverpoolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: AC Milan – Liverpool. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: AC Milan – Liverpool. Typy bukmacherskie

Dla gospodarzy będzie to bardzo ważny mecz. Milan cały czas walczy o drugie miejsce w tabeli. W grze o tę lokatę są jeszcze Porto i Atletico. Wygrana z Liverpoolem jest w tym meczu koniecznością.

Jednak nawet jeśli tak się stanie, trzy punkty zaledwie przybliżą Rossonerich do tego celu. Muszą jednak mimo wszystko patrzeć na wynik drugiego meczu i liczyć na trochę szczęścia.

Oczywiście rywal ma, lepszą kadrę i zwycięstwo z Liverpoolem jest, mało realne, nawet na swoim terenie. Okoliczności tego meczu są jednak sprzyjające. The Reds mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie.

Klopp zapowiada, że jego drużyna podejdzie do tego meczu z zaangażowaniem, ale na pewno zagrają w mocno zmienionym zestawieniu. Milan jest ostatnio w dobrej dyspozycji.

Gospodarze muszą wygrać ten mecz i spodziewamy się ataków z ich strony. Ambitni zmiennicy z Liverpoolu na pewno będą również zdeterminowani. Powinni postawić się Włochom i myślę, że obie drużyny strzelą coś w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
AC Milan – LiverpoolBTS – Tak1,52STS
Poprzedni artykułSerie A: Empoli – Udinese (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Manchester Utd – Young Boys (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.