We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Bayernu Monachium podejmą zawodników Villarrealu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Bayern Monachium - Villarreal. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Villarreal. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Villarreal. Typy bukmacherskie

Po pierwszym meczu Mistrz Niemiec ma do odrobienia jedną bramkę. Przegrana 0:1 nie jest tragedią, ale wygrana z Villarreal nie będzie taka łatwa. Villarreal nie imponuje w lidze.

Zajmują w niej siódme miejsce. Jednak w europejskich pucharach potrafią być bardzo skuteczni. Przecież w poprzedniej rundzie wyeliminowali Juventus, a rozstrzygnięcie nastąpiło w Turynie.

Villarreal wygrał tam 3:0, więc z Monachium też mogą liczyć na dobry wynik. Oczywiście gospodarze są faworytami do awansu, ale kursy na nich są śmiesznie niskie. Drużyna Emery’ego nie będzie chłopcem do bicia.

Jest to szkoleniowiec, który potrafi grać w pucharach. Powinien dobrze przygotować swój zespół także na rewanż. Kursy na over są także niskie, ale w tym przypadku myślę, że lepiej odzwierciedlają to, co się wydarzy.

Bayern od pierwszych minut musi zaatakować. Ma jednak problemy z wysoką grą w obronie. Tracą przez to sporo bramek, a rywale grali z kontrataków. W związku z tym spodziewam się tutaj kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Bayern Monachium – Villarreal+3,51,98Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Sevilla – Granada (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Liverpool – Benfica (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.