We wtorek w ramach rozgrywek hokejowej Ligi Mistrzów hokeiści Frisk Asker podejmą zawodników JKH GKS-u Jastrzębie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

hokej
Liga Mistrzów: Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie. Typy bukmacherskie

Dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie wtorkowym meczem skończy się przygoda w Lidze Mistrzów. Stawką ostatniego spotkania będzie trzecie miejsce w grupie, które nie daje jednak awansu.

Polski klub tydzień temu wygrał na własnym lodzie z tym rywalem 4:3. Nie obyło się jednak bez nerwów. Gospodarze prowadzili już 3:0 i zanosiło się na lekkie zwycięstwo, jednak rywale zaczęli odrabiać straty.

Polski klub pokazał, że potrafi nawiązać walkę z zespołami wyżej notowanymi. Jednak otrzymali także pożyteczną lekcję, że jeszcze sporo i brakuje, by na stałem włączyć się do walki z najlepszymi.

Hokeiści JKH GKS zderzyli się ze ścianą. Nie tylko pod względem sportowym. Jeszcze przed meczem sprzed tygodnia narzekali na zmęczenie psychiczne i intensywność ostatnich tygodni.

Frisk zajmuje siódmą lokatę w lidze norweskiej. Ekipa JKH GKS ma na tyle dobry skład, by powalczyć o punktową zdobycz i historyczny wyczyn. Jednak rywale także myślą o zwycięstwie. Dlatego myślę, że padnie w tym meczu sporo bramek.

MeczTypKursBukmacher
Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie+4,51,37Fortuna
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Węgry (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chile – Wenezuela (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.