W środę w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Dudelange podejmą zawodników Tirany. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Zapraszamy na analizę!

Pierwsza Liga: Al-Ittihad FC - Al Batin. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dudelange – Tirana. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dudelange – Tirana. Typy bukmacherskie

Piłkarze Dudelange systematycznie zdobywają mistrzostwo kraju. Co za tym idzie ponownie stają do walki o udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. W ostatnich latach nie wiedzie się im zbyt dobrze.

Ostatnie dwa sezonu to wręcz duże rozczarowanie. Kwalifikacje do Champions League kończyli już w pierwszej rundzie. W kwalifikacjach Ligi Mistrzów najlepiej poradzili sobie w sezonie 2012/2013.

Odpadli wtedy w trzeciej rundzie i taki rezultat pewnie braliby w ciemno. Gospodarze podchodzą do tego spotkania w dobrej dyspozycji. Dudelange wygrało cztery z pięciu ostatnich meczów.

Tirana w lidze miała dziesięć punktów przewagi nad kolejnym zespołem. Jednak ostatnie mecze nie były dobre w ich wykonaniu. Podobnie zresztą jak mecze sparingowe. Tirana wygrała łącznie jedno z pięciu ostatnich meczów.

W ubiegłym sezonie Tirana radziła sobie nieźle i Ligi Mistrzów nie była odległa. Jednak porażka 0:3 z Young Boys pokazał im miejsce w szeregu. Teraz radzą sobie słabiej. Dudelange nie ma jednak szczelnej defensywy.

Mecz może być zatem całkiem ciekawy i myślę, że padnie w nim kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Dudelange – Tirana+1,51,35STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Lech Poznań – Qarabag (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Derry City – Riga FC (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.