W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Ferencvaros podejmą zawodników Prishtiny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ferencvaros – Prishtina

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ferencvaros – Prishtina

Ferencvaros to klub z ligi węgierskiej. W rankingu UEFA liga ta, zajmuje dwudzieste szóste miejsce. Ferencvaros jest zdecydowanie najlepszym zespołem tych rozgrywek, o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie.

Jest to uczestnik Ligi Mistrzów, który prezentował dobry futbol. Na pewno w kolejnym sezonie również mają za cel znaleźć się w tych rozgrywkach. Swoją ligę wygrali w bardzo dobrym stylu. Na koniec sezonu mieli dwadzieścia punktów przewagi nad kolejnym zespołem!

Prishtina to z kolei mistrz Kosova. Jest to liga, która w rankingu UEFA lokuje się na trzydziestej siódmej pozycji, jest więc wyraźnie gorsza od rozgrywek węgierskich. Prishtina zdobyła mistrzostw zasłużenie.

Już przed sezonem mówiło się, że są głównym faworytem do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Jednak zrobili to z zaledwie dwupunktową prewagą. A to nie jest dobry prognostyk przed wtorkowym meczem.

Aby zaistnieć w Europie, należy znacznie wybijać się w tak słabej lidze. Ferencvaros jest tego przykładem. Zresztą dla uczestnika Ligi Mistrzów porażka na tym etapie byłaby katastrofą. Uważam, że będzie to ofensywny mecz, w którym padnie sporo goli.

MeczTypKursBukmacher
Ferencvaros – Prishtina+2,51,41Fortuna
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Brześć – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułEuro 2020: Anglia – Dania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.