W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Malmö FF podejmą zawodników Ludogorets. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo FF – Ludogorets. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo FF – Ludogorets. Typy bukmacherskie

Malmö FF to klub ze Szwecji. Ich liga zajmuje dwudzieste pierwsze miejsce w rankingu UEFA. W eliminacjach wyeliminowali już trzech rywali. Najpierw wyeliminowali piłkarzy Rigi (w dwumeczu 2:1).

Ich kolejnym rywalem było fińskie HJK. Z nimi wygrali w dwumeczu 4:3. W poprzedniej rundzie ich rywalem byli Rangersi i tym razem to rywale byli faworytami. Tymczasem Malmo wygrało dwukrotnie 2:1.

Ludogorets to klub grający w lidze bułgarskiej. Lokuje się ona na dwudziestej czwartej lokacie w rankingu UEFA. W drodze do czwartej rundy wyeliminowali Szachcior Soligorsk (2:0 w dwumeczu).

Kolejni rywale byli bardziej wymagający. Jednak słoweńska Mura nie była w stanie z nimi powalczyć (3:0 w dwumeczu). Ostatni pojedynek był bardzo wyrównany. Grali z Olympiakosem.

O awansie Ludogorca zadecydowały rzuty karne. Uważam, że będzie to bardzo wyrównany dwumecz. Żadna drużyna raczej nie zdominuje drugiej i będzie to dość wyrównane starcie, w którym raczej nie zobaczymy gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
Malmo FF – Ludogorets-31,37Fortuna
Poprzedni artykułJak znaleźć i zidentyfikować dobrego bukmachera
Następny artykułLiga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – Gent (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.