W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Young Boys podejmą zawodników Slovan Bratysława. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Young Boys – Slovan Bratysława

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Young Boys – Slovan Bratysława

Young Boys już po losowaniu był raczej zdecydowanym faworytem tego starcia. Grają oni w lidze szwajcarskiej, która w rankingu UEFA zajmuje piętnaste miejsce, a zespoły z tego kraju regularnie grają w fazach grupowych.

W pierwszym oba zespoły grały dosyć ostrożnie i mecz zakończył się dosyć sprawiedliwym bezbramkowym remisem. Zdecydowanym faworytem rewanżu są jednak Szwajcarzy.

Nic dziwnego skoro Slovan Bratysława to klub, który na co dzień występuje w lidze Słowackiej. Ich rozgrywki w rankingu UEFA lokują się na trzydziestym pierwszym miejscu, a więc są jeszcze niżej niż nasza Ekstraklasa.

Słowacy w poprzedniej rundzie mieli niespodziewanie spore problemy z wyeliminowaniem słabego Shamrock. Ich potencjał kadrowy jest znacznie słabszy od rywali ze Szwajcarii.

Oczywiście Slovan potrafi się postawić, a Young Boys ma małe problemy kadrowe. Jednak w meczu na swoim terenie powinni po prostu udowodnić swoją wyższość i wygrać ten mecz.

Mecz TypKursBukmacher
Young Boys – Slovan Bratysława11,41Fortuna
Poprzedni artykułIgrzyska Olimpijskie: Argentyna – Francja (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.