We wtorek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Zalgiris podejmą zawodników Ferencvaros. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Zalgiris – Ferencvaros. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Zalgiris – Ferencvaros. Typy bukmacherskie

W pierwszym meczu piłkarze Żalgiris nie mieli większych szans i przegrali pojedynek na Węgrzech 0:2. Zresztą od początku wiadomo było, że ich szanse na awans będą minimalne.

Ich liga okuje się trzydziestym trzecim miejscu w rankingu UEFA. W Europie raczej nikt nie obawia się zespołów z tego kraju. A po porażce sprzed tygodnia mają bardzo małe szanse na awans do kolejnej fazy eliminacji.

Zawodnicy Ferencvaros to mistrzowie Węgier. Ich liga zajmuje dwudzieste szóste miejsce w rankingu UEFA. W poprzedniej rundzie zaprezentowali się bardzo dobrze. Bez większych problemów wyeliminowali Prisztinę.

Zresztą w poprzednim sezonie grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów, więc odpadniecie na tym etapie eliminacji, byłoby dla klubu wielkim rozczarowaniem. W rewanżu na pewno Litwini powalczą.

Być może uda im się zdobyć chociaż jedną bramkę. Ferencvaros nie powinien zlekceważyć rywala i zapewne postarają się wygrać także mecz wyjazdowy. W związku z tym spodziewam się ofensywnego meczu i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Zalgiris – Ferencvaros+21,37Fortuna
Poprzedni artykułIgrzyska Olimpijskie: Argentyna – Słowenia (Typ i Analiza)
Następny artykułIgrzyska Olimpijskie: Argentyna – Francja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.