W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Manchesteru City podejmą zawodników Sportingu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Manchester City - Sporting. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów: Manchester City – Sporting. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Manchester City – Sporting. Typy bukmacherskie

Nie ma co ukrywać, że losy tego dwumeczu rozstrzygnęły się już w pierwszym spotkaniu. Spotkanie zakończyło się pewną wyjazdową wygraną zawodników Manchesteru City 5:0.

Po tym zwycięstwie podopieczni Pepa Guardioli są już w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów i nie oszukujmy się, że jest inaczej. Jego podopieczni grają u siebie, ale nie potrzebuj wygranej.

W związku z tym raczej nie zobaczymy u nich wielkiego zaangażowania. Kilka dni temu zanotowali wysoką wygraną w derbach Manchesteru. Wygrali ten mecz 4:1 i na są na pewno w dobrych nastrojach.

Muszą skupić się jednak na lidze, bo Liverpool traci do nich sześć punktów, a ma jeden mecz rozegrany mniej. Skoro mogą odpocząć zatem w meczu Ligi Mistrzów, to na pewno z tego skorzystają.

Oczywiście są w stanie tutaj wygrać, ale mecz wysokiego tempa w tym meczu się nie spodziewam. Gospodarze mogą grać na pół gwizdka i myślę, że warto grać w stronę Sportingu, bo nie jest to chłopiec do bicia, jak mógł wskazywać na to pierwszy mecz.

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – Sporting2(+3)1,34Fortuna
Poprzedni artykułEkstraklasa: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (Typy i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Bruk-Bet – Zagłębie Lubin (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.