W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Belgii podejmie zawodników z Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Belgia – Anglia

Liga Narodów: Belgia – Anglia

Belgia to absolutny światowy TOP. Belgia ma złote pokolenie piłkarzy, którzy grają w najlepszych klubach świata i dobrą grę przekładają także na kadrę narodową. Potwierdza to ranking FIFA, w którym zajmują pierwsze miejsce.

W Lidze Narodów mają po czterech kolejkach, aż dziewięć punktów na swoim koncie i lokują się oczywiście na pozycji lidera swojej grupy. W poprzedniej serii gier pokonali na wyjeździe Islandię 2:1.

Anglia to reprezentacja, która jakiś czas temu miała gorszy okres, ale w ostatnich latach ponownie można ich uważać, za piłkarską potęgę. Potwierdza to ranking FIFA, w którym lokują się na świetnej czwartej pozycji.

W Lidze Narodów zdarzają im się wpadki, jak choćby ostatnim mecz, w którym podejmowali Duńczyków. Przegrało o 0:1. W swojej grupie lokują się na trzecim miejscu, ale tracą tylko dwa punkty do lidera.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi reprezentacjami Anglia wygrała u siebie z Belgią 2:1. Teraz Belgowie mają okazję do rewanżu. Ich reprezentacja dysponuje silnym składem i powinni pokonać rywala, który ma ostatnio problemy.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Anglia1x1.42STS
Poprzedni artykułSzwecja Dyvizja 1: Skövde – Motala (Typ i Analiza)
Następny artykułParagwaj Primera Division: Libertad – Nacional Asuncion (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.