W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Bośni i Hercegowiny podejmie zawodników z Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Holandia

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Holandia

Bośnia i Hercegowina to niezła reprezentacja. Mają oni w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy, jednak nie na wszystkich pozycjach są w stanie wystawić zawodników ze światowej czołówki.

W rankingu FIFA lokują się na pięćdziesiątej pozycji. W dwóch dotychczasowych meczach Ligi Narodów zagrali słabo. W pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe Włochami 1:1, a potem u siebie przegrali z Polską 1:2. 

Holandia to reprezentacja, która od kilku lat próbuje wrócić na najwyższy poziom, który jeszcze kilkanaście lat temu prezentowali. Udało im się i w ostatnich miesiącach grali zdecydowanie lepiej, co będą chcieli potwierdzić w kolejnym meczu.

W rankingu FIFA zajmują trzynaste miejsce, pnąc się coraz bardziej górę. W Lidze Narodów mają na swoim koncie trzy punkty. Najpierw pokonali u siebie w dobry stylu Polskę 1:0, a następnie przegrali u siebie z Włochami 0:1.

Kilka dni temu Bośniacy przegrali z Irlandią Północną i nie zagrają na Mistrzostwach Europy. Przed kolejnym meczem Ligi Narodów na pewno są mocno rozbici. W związku z tym Holendrzy powinni zdobyć w tym spotkaniu trzy punkty.

Mecz TypKursBukmacher
Bośnia i Hercegowina – Holandia21,50Fortuna
Poprzedni artykułI Liga: Widzew Łódź- Sandecja Nowy Sącz (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Ukraina – Hiszpania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.