W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Chorwacji podejmą zawodników z Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Eliteserien: Viking - Ham-Kam. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Chorwacja – Austria. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Chorwacja – Austria. Typy bukmacherskie

Chorwaci zajmują szesnaste miejsce w rankingu FIFA. Jakiś czas temu słabszy okres w swojej grze. Jednak w ostatnich miesiącach są w bardzo dobrej dyspozycji. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie mecze.

Po tym, jak odpadli z Euro 2020 nie przegrali ani jednego meczu! Zresztą z mistrzostw Europy odpadli, po rewelacyjnej potyczce z Hiszpanami. Oczywiście awansowali także na kolejny mundial.

W swojej grupie wyprzedzili Rosję, Słowację, Słowenię, Cypr i Maltę. Ich szkoleniowiec powołał na najbliższe mecze bardzo mocny skład i na pewno są w stanie z nadchodzącym meczu pokonać rywali.

Austriacy okują się trzydziestej czwartej lokacie w rankingu FIFA. Zabrakło dla nich miejsca na mistrzostwach świata. W półfinałowym meczu barażowym mierzyli się na wyjeździe z reprezentacją Walii. Przegrali ten pojedynek 1:2.

Zresztą w tym meczu zagrali tylko dzięki dobrej postawie w Lidze Narodów. W swojej grupie eliminacyjnej zajęli dopiero czwarte miejsce. Są znacznie słabsi od Chorwatów i to gospodarze tego meczu mają znacznie większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Austria1x1,31STS
Poprzedni artykułLiga Narodów: Hiszpania – Portugalia (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Austria – Dania (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.