W środę ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Chorwacji podejmie zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport 5. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Chorwacja – Francja

Liga Narodów: Chorwacja – Francja

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na ósmej pozycji.

W Lidze Narodów spisują się jednak słabo. W pierwszym meczu dostali wyjazdowe lanie od Portugalczyków 1:4, a w kolejnym pregrali (także na wyjeździe) 2:4 z Portugalią. Dopiero kilka dni temu pokonali u siebie Szwecję 2:1. 

Ekipa gości jest w ostatnim czasie w znacznie lepszej formie. W rankingu FIFA zajmują drugie miejsce. Jest to zespół, który ma w swoich szeregach znakomitych zawodników, którzy w reprezentacji są świetni. 

W Lidze Narodów także spisują się jak dotąd bardzo dobrze. Najpierw pokonali w meczu wyjazdowym Szwecję 1:0, a następnie u siebie Chorwację 4:2. Kilka dni temu zremisowali u siebie bezbramkowo z Portugalią. 

Chorwaci po meczu ze Szwecją na pewno mają motywację. Oczywiście Francuzi pozostają faworytem tego starcia, ale goście powinni solidnie powalczyć i co najmniej dwa gole w tym meczu padną.

MeczTypKursBukacher
Chorwacja – Francja+1,51,30STS
Poprzedni artykułLiga Narodów: Łotwa – Malta (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Napoli – Atalanta (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.