W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Danii podejmą zawodników z Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Spot Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Chorwacja - Austria. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Dania – Austria. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Dania – Austria. Typy bukmacherskie

Duńczycy są stawiani w tym meczu w roli faworyta i nie ma się czemu dziwić. Skandynawowie przewodzą w tej grupie z sześcioma punktami na swoim koncie. Wydawali się nie do zatrzymania.

Jednak w ostatnim meczu dosyć niespodziewanie przegrali na własnym terenie z reprezentacją Chorwacji 0:1. To spora niespodzianka, bo rywale do tego meczu mieli na swoim koncie zaledwie punkty.

Z kolei Austriacy mieli rewelacyjny początek Ligi Narodów. Zaczęli od wygranej na wyjeździe z Chorwacją 3:0. Była to bardzo duża niespodzianką. Jednak z biegiem czasu idzie im coraz gorzej.

W kolejnych dwóch spotkaniach nie zachwycali. Przegrali z Dania (1:2) oraz zremisowali z Francją (1:1). Nie były to złe spotkania w ich wykonaniu, jednak na dłuższym dystansie nie są w stanie rywalizować na tak wysokim poziomie.

Trzeba jednak przyznać, że z nowym selekcji nrem Austria gra odważnie, a w ich meczach padają gole. Dania ma sporo jakości. W związku z tym spodziewamy się ciekawego meczu i goli z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Dania – AustriaBTS – Tak1.93Betclic

Poprzedni artykułLiga Narodów: Grecja – Cypr (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Holandia – Walia (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.