W sobotę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Danii podejmą zawodników Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1.

Liga Narodów: Dania – Belgia

Liga Narodów: Dania – Belgia

Dania to dosyć solidna reprezentacja. Jest to drużyna, z którą trzeb się liczyć, jednak nie należą oni do ścisłej światowej, ani europejskiej czołówki.

W rankingu FIFA zajmują szesnastą lokatę. W kolei w eliminacjach do EURO awansowali z drugiego miejsca w bardzo wyrównanej grupie. Ulegli w niej Szwajcarii, ale wyprzedzili Irlandię, Gruzję i Gibraltar.

Belgia to z kolei absolutny światowy TOP. Belgia ma złote pokolenie piłkarzy, którzy grają w najlepszych klubach świata i dobrą grę przekładają także na kadrę narodową.

Potwierdza to ranking FIFA, w którym zajmują pierwsze miejsce. W eliminacjach do najbliższych Mistrzostw Europy grali fantastycznie. Wygrali wszystkie mecze i w wielkim stylu awansowali.

Dania ma w swoich szeregach kilku graczy światowego formatu, ale w Belgii praktycznie każda pozycja jest przez takiego gracza obsadzona. Belgia jest od wielu miesięcy w rewelacyjnej dyspozycji i mają duże szanse na punkty w najbliższym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Belgiax21,31Betclic
Poprzedni artykułI Liga: Arka Gdynia – Puszcza (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Szwajcaria – Niemcy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.