W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Grecji podejmą zawodników z Cypru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Hiszpania - Portugalia. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Grecja – Cypr. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Grecja – Cypr. Typy bukmacherskie

Reprezentacja Grecji ma jasny cel w tegorocznych rozrywkach Ligi Narodów. Jest to powrót do drugiej dywizji tych rozgrywek. Pierwsze dwa spotkania rozegrali z Kosowem i Irlandią Północną.

Oba mecze wygrali po 1:0. Były to skromne wyniki, ale przewaga Grecji w tych spotkaniach nie podlegała dyskusji i w meczu z Cyprem po raz kolejny spróbują sięgnąć po komplet punktów.

Grecja przegrała tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań i są raczej małe szanse, by Cypr był kolejną reprezentacją, która zdoła ich pokonać. Cypr w pierwszym meczu mierzył u siebie się z Kosowem.

Rywale pokonali ich 2:0. Ich następnym przeciwnikiem była Irlandia Północna. Tym razem grali u siebie, a bezbramkowy remis dosyć dobrze odzwierciedla to, że niewiele działo się na boisku.

Cypryjczycy nie są w stanie walczyć z Grekami o awans. Ich celem jest, jedynie pozostanie w dywizji C. Niestety Grecja jest w dobrej dyspozycji. Cypr wygrał tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań i w meczu z Grecją nie daję im większych szans.

MeczTypKursBukmacher
Grecja – Cypr1(-1,5)1,80STS

Poprzedni artykułLiga Narodów: Portugalia – Czechy (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Dania – Austria (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.