W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Atalanta - Empoli. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Hiszpania – Portugalia. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Hiszpania – Portugalia. Typy bukmacherskie

Hiszpanie zajmują siódme miejsce w rankingu FIFA i na pewno liczą w tym meczu na dobry występ. Wygrali ostatnie cztery mecze. Dwa ostatnie były spotkaniami towarzyskimi, w których nie grali z wymagającymi rywalami.

Wygrali w nich z Albanią (2:1) oraz Islandią (5:0). Portugalczycy w rankingu FIFA lokują się tuż za nimi, na ósmej pozycji. W eliminacjach do mistrzostw świata nie spisali się zbyt dobrze.

W związku z tym musieli walczyć w spotkaniach barażowych. W nich stanęli jednak na wysokości zadania i awansowali na mundial bardzo pewnie. Najpierw wyeliminowali reprezentację Turcji.

Wygrali ten mecz 3:1. W finałowym meczu podejmowali Macedończyków. Byli w tym spotkaniu faworytami, ale rywal był po pokonaniu Włochów, więc wiadomo było, że nie będzie to łatwy mecz.

Jednak i tym razem Portugalia zagrała na miarę oczekiwań i wygrała 2:0. Obie reprezentacje mają sporo potencjału w ataku, w mecze Ligi Narodów są mimo wszystko czasem do eksperymentów. W związku z tym powinniśmy widzieć kawał dobrej gry, ale także kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Portugalia+1,51,39Betclic
Poprzedni artykułDlaczego zakłady online zdominowały naziemne punkty bukmacherskie?
Następny artykułLiga Narodów: Chorwacja – Austria (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.