We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Holandii podejmą zawodników z Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Austria - Dania. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Holandia – Walia. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Holandia – Walia. Typy bukmacherskie

Reprezentacja Holandii przewodzi w grupie i zmierza po jej wygranie. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego meczu i nie powinni mieć problemów z wygraniem tego pojedynku.

W składzie reprezentacji Holandii podobnie, jak w meczu z Polską powinniśmy zobaczyć podstawowy skład. Będą oni mocno podrażnieni stratą punktów z podopiecznymi Czesława Michniewicza.

W dodatku do podstawowego składu powinni wrócić dodatkowo wrócić Matthijs de Ligt i Jasper Cillessen. W ostatnich dniach zmagali się z drobnymi urazami, ale powinni być gotowi na mecz z Walią.

Walijczycy to reprezentacja bardzo ambitna, jednak kadrowo jest to jednak znacznie słabszy zespół, niż ich najbliższy rywal. W trzech dotychczasowych meczach zdobyli tylko punkt.

Bardzo prawdopodobne, że pożegnają się z tą dywizją. Z kolei reprezentacja Holandii jest blisko, by zapewnić sobie pierwszego miejsca w tej grupie. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu i to ich wygranej się spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Walia11,48Betfan
Poprzedni artykułLiga Narodów: Dania – Austria (Typy i Analiza)
Następny artykułSerie A: Flamengo – Cuiaba (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.