W sobotę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Islandii podejmą zawodników Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Islandia – Anglia

Liga Narodów: Islandia – Anglia

Islandia jeszcze kilka lat temu była silną reprezentacją, z którą musieli liczyć się najlepsi na świecie. Jednak z reprezentacji odeszli starsi zawodnicy, którzy prowadzili swój zespół do sukcesów.

Teraz są wciąż drużyną nieustępliwą, ale często brakuje im po prostu umiejętności, aby osiągać lepsze wyniki. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste dziewiąte miejsce. Ostatnie eliminacje do EURO nie zakończyły się sukcesem. Zajęli w swojej grupie i nie zobaczymy ich na turnieju.

Anglia to z kolei reprezentacja, która miała gorszy okres, ale w ostatnich latach ponownie można ich uważać, za piłkarską potęgę. Potwierdza to ranking FIFA, w którym lokują się na czwartej pozycji. Ostatnie eliminacje do Mistrzostw Świata przeszli śpiewająco.

Wygrali swoją grupę, wygrywając siedem z ośmiu meczów. Ich gra wyglądała imponująco i na zbliżającym się turnieju trzeba ich upatrywać w gronie faworytów.

Anglicy w eliminacjach grali rewelacyjnie, podobnie jak na ostatnim turnieju. Islandczycy w ostatnim czasie grają znacznie słabiej i nie prezentują się tak dobrze, jak na Euro 2016, gdy potrafili wygrać z Anglikami. Teraz są raczej skazani na porażkę.

MeczTypKursBukmacher
Islandia – Anglia21,28Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów: Słowacja – Czechy (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Arka Gdynia – Puszcza (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.