We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Łotwy podejmie zawodników z Malty. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Łotwa – Malta

Liga Narodów: Łotwa – Malta

Łotwa w ostatnich miesiącach spisuje się fatalnie. Występowali z nami w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy i spisywali się beznadziejnie. W Lidze Narodów ponownie grają poniżej oczekiwań. 

Zanotowali jak dotąd trzy remisy: z Andorą (0:0 u siebie), Maltą (1:1 na wyjeździe), i Wyspami Owczymi (1:1 na wyjeździe). Nie są to wymagający rywale i na pewno liczyli na lepsze rezultaty. W rankingu FIFA zajmują sto trzydzieste siódme miejsce. 

Malta kojarzy się z reprezentacją, na której można nabijać nie tylko punkty, ale też bilans bramkowy. Potwierdza to także ranking FIFA, w którym lokują się na sto osiemdziesiątej szóstej pozycji. 

W grupie Ligi Narodów mają punkt mniej od najbliższego rywala. W dotychczasowych meczach przegrali na wyjeździe z Wyspami owczymi, na następnie zremisowali u siebie z Łotwą 1:1 i zdobyli punkt w meczu wyjazdowym z Andorą po bezbramkowym remisie. 

Obie reprezentacje grają w ostatnim czasie bardzo słabo. Jednak gospodarze mają większy potencjał kadrowy. Na wyjeździe zremisował z Matą, a u siebie powinni liczyć na lepszy rezultat.

MeczTypKursBukmacher
Łotwa – Malta1(DNB)1.26Totolotek
Poprzedni artykułLiga Narodów: Ukraina – Hiszpania (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Chorwacja – Francja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.