W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Portugalii podejmą zawodników z Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Crystalbet Erovnuli Liga: Dila Gori - Loco. Tbilisi. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Portugalia – Czechy. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Portugalia – Czechy. Typy bukmacherskie

Portugalczycy w rankingu FIFA lokują się na ósmej pozycji. W eliminacjach do mistrzostw świata nie spisali się zbyt dobrze. W związku z tym musieli walczyć w spotkaniach barażowych.

W nich stanęli jednak na wysokości zadania i awansowali na mundial bardzo pewnie. Najpierw wyeliminowali reprezentację Turcji, a w finałowym meczu podejmowali Macedończyków.

Portugalia zagrała na miarę oczekiwań i wygrała 2:0. W pierwszych meczach Ligi Narodów pokazują się w dobrej strony. Najpierw zremisowali na wyjeździe z Hiszpanią, a następnie po świetnym meczu pokonali u siebie Szwajcarię 4:0.

Czesi w ostatnich miesiącach nie imponowali formą, ale Ligę Narodów rozpoczęli bardzo obiecująco. W pierwszym meczu pokonali u siebie Helwetów 2:1, a w drugim meczu zremisowali na wyjeździe z Hiszpanią 2:2.

Obie reprezentacje pokazały się zatem z bardzo dobrej strony. Gospodarze są faworytem tego meczu. Mają silniejszą kadrę, jednak Czesi są w ostatnich meczach bardzo skuteczni. Nie zdziwię się zatem, jeśli zobaczymy w tym meczu gole w wykonaniu obu drużyn.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – CzechyBTS – Tak2,05Betclic
Poprzedni artykułMistrzostwa Europy U21 – Kwalifikacje: Polska U21 – Niemcy U21 (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Grecja – Cypr (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.