W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Serbii podejmie zawodników z Rosji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 6. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Serbia – Rosja

Liga Narodów: Serbia – Rosja

Serbia to reprezentacja, po której nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale od lat prezentują bardzo równy i solidny poziom. W rankingu FIFA zajmują całkiem dobre trzydzieste miejsce.

W Lidze Narodów, mimo że występują w Lidze B, nie radzą sobie dobrze. Obecnie po pięciu kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy punkty i lokują się na ostatnim miejscu w grupie. W poprzedniej serii gier zremisowali na wyjeździe z Węgrami 1:1. 

Rosja to reprezentacja, która od wielu nie potrafiła powrócić do choćby dobrych wyników, które w ich wykonaniu były kiedyś normą. W rankingu FIFA zajmują z kolei solidne trzydzieste ósme miejsce.

W Lidze Narodów przewodzą w swojej grupie, mając po pięciu rozegranych meczach osiem punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali jednak na wyjeździe z Turcją 2:3 i mają tyle samo punktów, co drugi zespół.

Serbowie nie zagrają na Euro i mimo sporego potencjału zawodzą na każdym froncie. Rosjanie nie prezentują się jednak najlepiej, a w dodatku zagrają bez bramkostrzelnego Artjoma Dziuby. Uważam więc, że w tym meczu nie zobaczymy wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Rosja -3,51,24Betclic

Poprzedni artykułParagwaj Primera Division: Libertad – Nacional Asuncion (Typ i Analiza)
Następny artykułI liga: Radomiak Radom – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.