W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Słowacji podejmą zawodników Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Słowacja – Czechy

Liga Narodów: Słowacja – Czechy

Słowacja nie jest reprezentacja w najwyższej europejskiej półki. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste drugie miejsce, co dosyć dobrze oddaje ich miejsce w światowej piłce. W niedawno zakończonych eliminacjach do Mistrzostw Europy zajęli trzecie miejsce w swojej grupie.

Musieli uznać wyższość Chorwacji i Walii. I właśnie tyle dzieli ich od najlepszych. Są blisko, czasem nawet bardzo, ale zazwyczaj czegoś im brakuje.

Reprezentacja Czech od kilku lat jest w kryzysie. Udowadnia to aktualny ranking FIFA, w którym nasi południowi sąsiedzi zajmują dopiero czterdzieste piąte miejsce. Niedawno zdołali się zakwalifikować do zbliżającego się EURO.

Zwróciłbym jednak uwagę, że Anglię wyprzedziła ich o sześć punktów, co jest sporym dystansem. Sami mieli jednak słabą grupę, wyprzedzając Kosovo, Bułgarię i Czarnogórę. Myślę, że ich awans to raczej słabość rywali, niż ich wybitna forma.

Czesi w ostatnich meczach dominowali nad Słowakami. Gospodarze powinni więc być bardzo zmotywowani. Obie drużyny prezentują w europejskiej piłce średni poziom. Mecz powinien być więc wyrównany i dwa gole raczej zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Słowacja – Czechy+1,51.41Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów: Ukraina – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Islandia – Anglia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.