W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Szwajcaria – Niemcy

Liga Narodów: Szwajcaria – Niemcy

Szwajcaria to jedna z reprezentacją, która na solidny europejski poziom wzniosła się już dawno. Jest to drużyna, z którą trzeba trzymać maksymalną koncentrację. Z drugiej strony nie są oni raczej w stanie walczyć na równi z najlepszymi.

W rankingu FIFA zajmują dwunastą lokatę, po czym widać, że na tym poziomie utrzymują się od co najmniej kilku lat. Jeśli prześledzimy ich mecze, to nie znajdziemy tak wielkich zwycięstw. W pierwszym meczu przeciwko Ukrainie zawiedli i przegrali na wyjeździe 1:2.

Reprezentacja Niemiec nie ma ostatnich lat zbyt udanych. Pokazuje to choćby Ranking FIFA, gdzie zajmują piętnaste miejsce. Starają się jednak wrócić do światowego TOP-u. Idzie im mozolnie, oczywiście kadrę mają bardzo mocną.

Kilka dni temu grali u siebie z reprezentacją Hiszpanii. Mecz był bardzo wyrównany. Ostatecznie padł remis 1:1 i ten wynik nie jest krzywdzący, dla żadnej ze stron. Był to solidny występ, który może być podwaliną, pod jeszcze lepszą grę.

Szwajcarzy to od lat bardzo solidny zespół. Z kolei Niemcy grają bez kilku podstawowych piłkarzy. Jednak mecz z Hiszpanią pokazał, że są mocni. Z kolei Szwajcaria zagrała w pierwszym meczu słabo. Więcej jakości jest u rywali i to oni mają większe szanse na lepszy wynik.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Niemcyx21.26Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów: Dania – Belgia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Szwecja – Portugalia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.