W sobotę w ramach Ligi Narodów reprezentacja Szwecji podejmie zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Szwecja – Chorwacja

Liga Narodów: Szwecja – Chorwacja

Szwecja to reprezentacja, która nie zachwyca. Mają oni w swoich szeregach bardzo przeciętnych piłkarzy i w związku z tym mają spore ograniczenia, szczególnie w grze z najlepszymi. Grają oni dosyć toporny futbol.

W rankingu FIFA lokują się na dziewiętnastej pozycji. W Lidze Narodów plasują się na ostatniej pozycji w grupie A, nie mając na swoim koncie żadnego punktu. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Portugalią 0:3.

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na dziewiątej pozycji.

W Lidze Narodów spisują się jednak słabo. Obecnie zajmują trzecie miejsce w swojej, grupie, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie trzy punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami z Francji 1:2.

Szwedzi nie strzelili bramki w dwóch ostatnich meczach, ale Chorwacja w swoich pojedynkach często traci gole. Wicemistrzowie świata mają jednak duży potencjał w ofensywie i tym atutem będą chcieli wygrać ten mecz. W związku z tym spodziewam się kilku goli w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Chorwacja+1,51.39LVbet
Poprzedni artykułDarmowe bonusy codziennie od legalnego bukmachera STS
Następny artykułSzwecja Dyvizja 1: Skövde – Motala (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.