We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Szwecji podejmą zawodników Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Szwecja – Portugalia

Liga Narodów: Szwecja – Portugalia

Szwecja to reprezentacja, która nie zachwyca. Mają oni w swoich szeregach bardzo przeciętnych piłkarzy i w związku z tym mają spore ograniczenia, szczególnie w grze z najlepszymi. Grają oni dosyć toporny futbol.

W rankingu FIFA lokują się na siedemnastej pozycji. Bazują na dobrej organizacji gry i kontroli, aby przede wszystkim gola nie stracić. W niedawnym domowym meczu z Francją tak właśnie zagrali. Francja wygrała co prawda 1:0, ale oddała tylko jeden celny strzał.

Portugalia to silna reprezentacja, która gra jednak nierówno. Esencją ich gry był poprzedni mecz. W pierwszym spotkaniu Ligi Narodów mierzyli się u siebie z reprezentacją Chorwacji. Długo męczyli się z rywalem.

Do przerwy udało im się wyjść na prowadzenie 1:0. Jednak dopiero w drugiej odsłonie meczu byli w stanie zdominować rywala, dzięki czemu strzelili kolejne gole. Ostatecznie wygrali 4:1 i w dobrych nastrojach przystąpią do kolejnego meczu.

Następny mecz może być jednak dla nich trudniejszy. Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze w obronie i Portugalia może nie mieć zbyt wielu okazji do zdobywania bramek. Sami nastawią się z kolei defensywie i raczej kanonady w tym meczu nie będzie.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Portugalia-3,51,30STS
Poprzedni artykułLiga Narodów: Szwajcaria – Niemcy (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Athletico-PR – Botafogo RJ (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.