W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Ukrainy podejmie zawodników Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Ukraina – Hiszpania

Liga Narodów: Ukraina – Hiszpania

Reprezentacja Ukrainy po kilku latach znów zagra na wielkim turnieju. W eliminacjach do EURO wygrali swoją grupę. W ostatnich latach odbudowywali się i teraz przyniosło to efekt. Widać to też po rankingu FIFA.

Zajmują w nim dwudzieste czwarte miejsce. W dotychczasowych meczach nie radzą sobie zbyt dobrze. W pierwszym meczu pokonali u siebie Szwajcarię 2:1, ale potem zanotowali dwie porażki. Na wyjeździe z Hiszpanią (0:4) i ostatnio u siebie z Niemcami (1:2).

Hiszpania dopiero powraca do swoich najlepszych lat. W rankingu FIFA zajmują siódme miejsce i mimo że to niezła lokata, to jest poniżej ich oczekiwań. W ostatnich eliminacjach do EURO nie mieli żadnych problemów z awansem.

W dotychczasowych meczach Ligi Narodów zremisowali na wyjeździe z Niemcami oraz pokonali u siebie reprezentację Ukrainy, aż 4:0, a kilka dni temu pokonali u siebie reprezentację Szwajcarii 2:1. 

Gospodarze tego pojedynku mają spore problemy kadrowe, spowodowane koronawirusem. W meczu z Hiszpanami przegrali pierwszy mecz bardzo wysoko i teraz skui a się raczej na obonie. W związku z tym W tym nie spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Hiszpania-4,51,27Fortuna

Poprzedni artykułLiga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Holandia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Łotwa – Malta (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.