W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Ukrainy podejmą zawodników Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Ukraina – Szwajcaria

Liga Narodów: Ukraina – Szwajcaria

Reprezentacja Ukrainy po kilku latach znów zagra na wielkim turnieju. W eliminacjach do EURO wygrali swoją grupę. W ostatnich latach odbudowywali się i teraz przyniosło to efekt. Widać to też po rankingu FIFA, gdzie zajmują dwudzieste czwarte miejsce.

Ich siła napędową jest świetna gra w obronie. We wspomnianych eliminacjach rozegrali osiem meczów, w których stracili zaledwie cztery gole, co jest świetnym wynikiem.

Szwajcaria to z kolei reprezentacja, która na solidny europejski poziom wzniosła się już dawno. W rankingu FIFA zajmują dwunastą lokatę, po czym widać, że na tym poziomie utrzymują się od co najmniej kilku lat. W eliminacjach do EURO także wygrali swoją grupę.

Oni także bazują na dyscyplinie taktycznej i dobrej grze w obronie. Z pewnością nie będą zmienić swojej filozofii gry, która od lat przynosi im wymierne efekty.

Obie reprezentacje są świadome, że nie mają zbyt wielkiego potencjału w ataku, a ich atutem jest w tej sytuacji dobra gra w obronie. W związku z tym, w tym mecz nie spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Szwajcaria-3,51,26Betclic
Poprzedni artykułLiga 1: Alianza Huanuco – Dep. Municipal (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Słowacja – Czechy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.