W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Włoch podejmą zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Włochy – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Włochy – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Mistrzowie Europy zajmują piąte miejsce w rankingu FIFA. Ich kibice na pewno liczyli na to, że ich reprezentacja po udanym turnieju przedłuży pasmo sukcesów. Jednak ostatnio nie prezentują się już tak dobrze.

Ostatnio dosyć mocno zawiedli. W meczach eliminacyjnych do Mundialu zanotowali dwa remisy: u siebie z Bułgarią i na wyjeździe ze Szwajcarią. Dopiero w meczu z Litwą zagrali dobrze i wygrali u siebie 5:0.

Hiszpanie mierzyli się z nimi na Mistrzostwa Europy. Sprawili triumfatorom ogromne kłopoty i uważam, że podobnie może być także w środowym pojedynku. Oni także po mistrzostwach Europy zanotowali falstart.

W pierwszym meczu przegrali ze Szwecją 1:2. Jednak dwa koleje mecze wygrali: u siebie z Gruzją 4:0 i na wyjeździe z reprezentacją Kosowa 2:0. Kuleje u nich ofensywa, podobnie, jak u Włochów.

Obie ekipy cierpią na brak klasowych napastników. Było to widoczne na mistrzostwach Europy, gdzie w meczach tych ekip raczej nie padało wiele goli. Podobnie może być i tym razem, tym bardziej że stawką jest awans do finału.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Hiszpania-31,31Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Liverpool – Manchester City (Typ i Analiza)
Następny artykułSuperettan: Trelleborgs – Landskrona (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.