W czawartek w ramach rozgrywek Liga Portugal 2 piłkarze Varzim podejmą zawodników Farense. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Portugal 2: Varzim - Farense. Typy bukmacherskie
Liga Portugal 2: Varzim – Farense. Typy bukmacherskie

Liga Portugal 2: Varzim – Farense. Typy bukmacherskie

Piłkarze Varzim grają bardzo słabo i raczej nie unikną spadku. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko czternaście punktów. Lokują się na przedostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie piłkarzami jedenastego w tabeli Leixoes. W końcówce meczu zdołali wywalczyć remis, a sam mecz był w ich wykonaniu niezły. Jednak był to ich czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Farense gra znacznie słabiej, niż zakładano. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami czternastego w tabeli Academico Viseu. Dosyć szybko stracili bramkę. Jednak jeszcze szybciej wyrównali wynik. Niestety kilka minut później dostali czerwoną kartkę.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Patrząc na okoliczności, nie był to zły wynik. W czwartek zagrają z bardzo słabą drużyną. Varzim ostatnio nie wygrywa i myślę, że to przyjezdni mają w tym meczu większe szanse na punkty.

MeczTypKursBukmacher
Varzim – Farensex21,39Fortuna

Poprzedni artykułLiga Europy: Porto – Lazio (Typy i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Mainz – Bayer Leverkusen (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.