W czwartek w ramach rozgrywek Liga Portugal piłkarze Estoril podejmą zawodników Arouca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Zapraszamy na analizę!

Liga Portugal: Estoril - Arouca. Typy bukmacherskie
Liga Portugal: Estoril – Arouca. Typy bukmacherskie

Liga Portugal: Estoril – Arouca. Typy bukmacherskie

Estoril sezon ma udany, ale ostatnio punktuje słabiej. Obecnie po osiemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami szóstego w tabeli Guimaraes. Po pierwsej połowie prowadzili 1:0. Jednak potem to rywale doszli do głosu i pokonali ich 3:1. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Arouca jest zespołem znacznie słabszym. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po osiemnastu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Benfiki. Rywale się nie przemęczali. W każdej połowie zdobyli po jednej bramce i wygrali 2:0. Arouca zanotowała z kolei szósty kolejny mecz bez zwycięstwa.

Piłkarze Estoril punktują fatalnie, ale mecz z zawodnikami Aroucy jest dobrą okazją, aby przełamać się i wrócić do wygrywania. Przyjezdni jeszcze w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe i zapewne tak też pozostanie.

MeczTypKursBukmacher
Estoril – Arouca1(DNB)1,43STS
Poprzedni artykułChampionship: West Brom – Preston (Typy i Analiza)
Następny artykułLigue 2: Pau FC – Nimes (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.