W czwarte w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Diriangen podejmą zawodników Juventusu Managua. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Diriangen – Juventus Managua

Liga Primera: Diriangen – Juventus Managua

Diriangen to zespół, który w sezonie zasadniczym spisywał się bardzo dobrze. W osiemnastu ligowych kolejkach zdobyli trzydzieści pięć punktów i ulokowali się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Przed własną publicznością wygrali, aż siedem z dziewięciu pojedynków i mogą z optymizmem wyczekiwać najbliższego spotkania w fazie play-off, ponieważ są zdecydowanymi faworytami do awansu.

Juventus Managua to zdecydowanie słabszy zespół, który po siedemnastu ligowych kolejkach miła na swoim koncie tylko osiemnaście punktów, co dało im w rezultacie szóste miejsce, a więc ostatnie dające prawo gry w fazie play-off.

Przed zbliżającym się meczem na pewno nie są w dobrych nastrojach, ponieważ na wyjazdach nie wygrali dotąd ani jednego meczu.

Piłkarze Diriangen pokonali u siebie w fazie zasadniczej zawodników Juventusu Managua 1:0. W kolejnym meczu także będą zdecydowanymi faworytami, ponieważ piłkarze Juventusu Mnagua jeśli myślą o dobrym rezultacie, to raczej w kontekście gry na swoim obiekcie.

MeczTypKursBukmacher
Diriangen – Juventus Managua 1(DNB)1.24Totolotek
Poprzedni artykułTajwan SBL: Taiwan Beer – Yulon Luxgen Dinos (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – FC Mińsk 2 (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.