W czwartek w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Juventus Managua podejmą zawodników Ferretti. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 01:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Juventus Managua – Ferretti

Liga Primera: Juventus Managua – Ferretti

Juventus Managua to zespół, który w tym sezonie nie zachwyca. Obecnie po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziesięć punktów i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli, na dziesięć zespołów.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami drugiego w tabeli Managua FC, z którymi przegrali 2:4 Warto jednak zwrócić uwagę, że punkty tracą seriami w meczach wyjazdowych, natomiast u siebie w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz.

Ferretti to klub, który w obecnych rozgrywkach radzi sobie lepiej od rywali. Aktualnie zajmują oni czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziesięciu rozegranych spotkaniach piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu nie popisali się i przegrali na wyjeździe z zawodnikami piątego w tabeli Japala 0:2. Była to ich druga porażka z rzędu i chyba można powiedzieć, że mają lekką zadyszkę.

W związku z tym w kolejnym meczu także będzie im trudno o punkty. Juventus Managua to średniak, który na swoim terenie notuje co najmniej satysfakcjonujące wyniki i uważam, że gospodarze nie przegrają najbliższego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Juventus Managua – Ferretti 1x1,32Totolotek
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Qviding – Oddevold (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.