W sobotę w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Sabanas podejmą zawodników Juventus Managua . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Sabanas – Juventus Managua

Liga Primera: Sabanas – Juventus Managua

Sabanas to najsłabszy zespół w całej lidze. Na ich szczęście nikt u nich nie spada, więc nie muszą się spinać. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie marne jedenaście punktów.

W poprzedniej kolejce po raz kolejny zaprezentowali się słabo i przegrali na wyjeździe z piłkarzami czwartego w tabeli Ferretti 0:2. Była to ich druga porażka z rzędu i czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa.

Juventus Managua aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach dwadzieścia punktów na swoim koncie. Nie mogą spaść niżej, ponieważ tylko sześć najlepszych drużyn awansuje do fazy play-off.

Muszą jednak grać lepiej niż w ostatnim meczu, w którym przegrali u siebie z zawodnikami dziewiątego w tabeli Ocotalu 0:1.

Gospodarze grają bardzo słabo i nie podziewam się w ich przypadku nagłego wzrostu formy. Goście także nie zachwycają, ale mają o co walczyć, więc myślę, że to oni są faworytami najbliższego meczu i w najgorszym wypadku zremisują sobotni pojedynek.

MeczTypKursBukmacher
Sabanas – Juventus Managua x21,55Totolotek
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: BATE – Żodzino (Typ i Analiza)
Następny artykułTajwan SBL: Taiwan Beer – Yulon Luxgen Dinos (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.