W środę w ramach rozgrywek Liga Primera U20 piłkarze młodzieżowi Sabanas podejmą zawodników Jalapa. Poczętek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera U20: Sabanas U20 – Jalapa U20

Liga Primera U20: Sabanas U20 – Jalapa U20

Zawodnicy Sabanas U20 grają w tym sezonie bardzo słabo i mają szczęście, że nikt w tej lidze nie spada. W czternastu ligowych meczach zdobyli jak dotąd tylko dwanaście punktów i lokują się na przedostatnim dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce zaprezentowali się fatalnie. Przegrali, na wyjedzie, z piłkarzami siódmego w tabeli Ocotal, aż 0:5. Skoro drużyna z podobnego miejsca jest w stanie ich tak zlać, to ich dyspozycja musi być fatalna.

Zespół Jalapa U20 ma więc w tym meczu spore szanse na ligowe punkty. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali u siebie z zawodnikami ósmego w tabeli Chinandega i wygrali z nimi, aż 5:0. Widać więc, że są w formie strzeleckiej.

Piłkarze Jalapa U20 wygrali u siebie z zawodnikami Sabanas U20 2:1. Na wyjeździe powinno im pójść trudniej, ale dyspozycja obu zespołów w ostatnich tygodniach jest tak odmienna, że goście są faworytem także w zbliżającym się spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
Sabanas U20 – Jalapa U20x21,22Totolotek
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
Następny artykułPewny bonus na E-sport co tydzień od STS – 25 PLN dla każdego gracza.
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.