W sobotę w ramach rozgrywek Liga Primera U20 zmierzą się zespoły młodzieżowe Sabanas i Managua FC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera U20: Sabanas U20 – Managua FC U20

Liga Primera U20: Sabanas U20 – Managua FC U20

Sabanas U20 w tym sezonie nie zachwyca. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie piętnaście punktów i lokują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli, co w dziesięcioosobowej lidze, jest wynikiem mizernym.

W poprzedniej kolejce zagrali jednak bardzo dobrze i pokonali piłkarzy Japali 4:1. W nadchodzącym meczu na pewno liczą na kolejne punkty, ale zdają sobie sprawę, że będzie o to bardzo trudno.

Managua FC U20 to bowiem lider tabeli, który w piętnastu dotychczasowych meczach zdobył, aż trzydzieści sześć punktów, co jest rewelacyjnym rezultatem. W ostatnim meczu zanotowali kolejne zwycięstwo.

Tym razem ograli u siebie zawodników siódmego w tabeli Ocotalu 3:1, będąc zdecydowanie lepszym zespołem. Na ten moment trudno wskazać dla nich rywala, który byłby faworytem w starciu z nimi.

Gospodarze sobotniego pojedynku w ostatnim meczu zagrali świetnie, ale był to epizod w ich wykonaniu. Goście są zdecydowanie najlepszym zespołem w całej lidze i są według mnie zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Sabanas U20 – Managua FC U20 x21,25Totolotek
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Landskrona – Eskilsminne (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.