W czwartek w ramach barażu o Ligue 1 piłkarze Auxerre podejmą zawodników St. Etienne. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ Sport 5, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Meistriliiga: Paide - Narva. Typy bukmacherskie
Ligue 1 – Baraż o utrzymanie: Auxerre – St. Etienne. Typy bukmacherskie

Ligue 1 – Baraż o utrzymanie: Auxerre – St. Etienne. Typy bukmacherskie

Piłkarze Auxerre grali w kończącym się sezonie w rozgrywkach Ligue 2. Po trzydziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemdziesiąt cztery punkty. Uplasowali się na trzeciej pozycji w tabeli.

Miejsce w barażu dała im znakomita seria meczów bez porażki. W ośmiu ostatnich meczach sezonu nie zaznali porażki. Wygrali w dodatku sześć z tych pojedynków. Tego same nie da się powiedzieć o St. Etienne.

Zawodnicy St. Etienne zajęli w Ligue 1 osiemnaste miejsce w ligowej tabeli. Zdobyli po trzydziestu ośmiu rozegranych meczach zaledwie trzydzieści dwa punkty na swoim koncie.

W dodatku w końcówce sezonu grali bardzo słabo i nie powalczyli o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mieli nóż na gardle, a i tak przegrali cztery z ostatnich pięciu spotkań ligowych.

Oczywiście Ligue 1 jest poziomem znacznie wyższym, jednak piłkarze Auxerre byli w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego mają spore szanse w barażu o Ligue 1. Pierwszy mecz grają u siebie, więc to w ich kierunku gram.

MeczTypKursBukmacher
Auxerre – St. Etienne1x1,47STS
Poprzedni artykułI Liga Play-Off: Korona Kielce – Odra Opole (Typy i Analiza)
Następny artykułCrystalbet Erovnuli Liga: Dila Gori – Loco. Tbilisi (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.