W czwartek w ramach rozgrywek Ligue 1 piłkarze Marsylii podejmą zawodników St. Etienne. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Ligue 1: Marsylia – St. Etienne

Ligue 1: Marsylia – St. Etienne

Marsylia to klub z silną kadrą, ale nie zaliczająca się do czołówki ligi francuskiej. Uważam, że ich potencjał mieści się na miejsca 5-6. Początek sezonu mają jednak bardzo dobry. Po dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów.

W poprzedniej kolejce uzyskali cenne wyjazdowe zwycięstwo z piłkarzami PG 1:0. Jednak bójka na koniec spotkania spowodowała, że Amavi i Benedetto są zawieszeni. W dodatku Sanson i Sarr są kontuzjowani.

St. Etienne ma znacznie słabszy potencjał kadrowy. Ich miejsce jest w dolnej części tabeli, chociaż podobnie jak rywal zaczęli sezon od dwóch zwycięstw, w dodatku bez straty choćby jednego gola.

Warto jednak zaznaczyć, że dotąd mierzyli się z dosyć słabymi zespołami (Lorient i Strasbourg) i oba mecze rozegrali u siebie. W czwartkowym meczu z powodu kontuzji w ich ekipie nie zagrają Boudebouz, Gabriel, Khazri oraz Ruffier.

Marsylia, grając u siebie, powinna być zdecydowanym faworytem tego meczu. Będą jednak osłabieni po bójce w ostatnim meczu. A rywale są w dobrej dyspozycji i pewnie się postawią. W związku z tym nie spodziewam się w tym meczu gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
Marsylia – St. Etienne-3,51,28Fortuna
Poprzedni artykułFortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN
Następny artykułPHL: JKH GKS – GKS Tychy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.