We wtorek w ramach rozgrywek Ligue 2 piłkarze Pau FC podejmą zawodników Nimes. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Ligue 2: Pau FC - Nimes . Typy bukmacherskie
Ligue 2: Pau FC – Nimes. Typy bukmacherskie

Ligue 2: Pau FC – Nimes. Typy bukmacherskie

Pau to przeciętna drużyna, po której nie można wiele oczekiwać. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami liderującej Toulouse. Nietrudno się dziwić, że nie byli faworytami tego meczu. Trzeba zatem uznać, że remis 1:1 jest dla Pau FC dobrym wynikiem.

Nimes to zespół o trochę większym potencjale kadrowym. I rzeczywiście spisują się w tym sezonie odrobinę lepiej. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami osiemnastego w tabeli Valenciennes. Już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. W drugiej części gry rywale zdołali zdobyć jedną bramkę, ale na tym się skończyło.

Nimes gra trochę lepiej, ale na tyle, by w meczu wyjazdowym być faworytem. Trudno stawiać też w ciemno wygraną Pau FC. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis i nie dziwię się, jeśli w kolejnym starciu tych zespołu także nie padnie wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Pau FC – Nimes-3,51,45Fortuna
Poprzedni artykułLiga Portugal: Estoril – Arouca (Typy i Analiza)
Następny artykułKwalifikacje MŚ: Boliwia – Chile (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.