W środę w ramach rozgrywek meczu towarzyskiego piłkarze Anglii podejmą reprezentację Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Anglia – Austria

Mecz Towarzyski: Anglia – Austria

Anglia to silna reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje czwarte miejsce. W eliminacjach do Mistrzostw Świata także pokazali się z dobrej strony, notując komplet zwycięstw. W ostatnim meczu pokonali Polskę 2:1.

Wcześniej ograli San Marino 5:0 i Albanię 2:0. W tym meczu nie zagrają zawodnicy Chelsea, Manchesteru City i United. Skończyli niedawno sezon i potrzebują odpoczynku. Nie powinien to być jednak duży problem.

Gareth Southgate przygotowuje swój zespół do mistrzostw Europy i w związku z tym ma do dyspozycji najlepszych graczy, więc nie zagra z Austrią głębokimi rezerwami. Tym bardziej że Austria nie jest bardzo wymagającym rywalem.

W rankingu FIFA Austria zajmuje dwudzieste trzecie miejsce. W eliminacjach do mundialu zremisowali na wyjeździe ze Szkocją 2:2, wygrali u siebie z Wyspami Owczymi 4:1 i dostali na koniec lanie od Danii (na swoim terenie) 0:4.

W reprezentacji Austrii nie zagra w dodatku kontuzjowany Arnautovic. Widać, że ta reprezentacja jest w dołku i nawet jeśli Anglia zagra lekko rezerwowym składem, wciąż ma większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Austria11,46Betclic

Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Turcja – Gwinea (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz towarzyski: Belgia – Grecja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.