W niedzielę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Austrii podejmą zawodników Słowacki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Austria – Słowacja

Mecz Towarzyski: Austria – Słowacja

Obie drużyny nie grają w ostatnim czasie zbyt dobrze. Potwierdziły to także pierwsze mecze kontrolne. Austriacy w rankingu FIFA zajmują dwudzieste trzecie miejsce. W eliminacjach do mundialu nie spisują się dobrze.

Zremisowali na wyjeździe ze Szkocją 2:2, wygrali u siebie z Wyspami Owczymi 4:1 i dostali na koniec lanie od Danii (na swoim terenie) 0:4. W ostatnim meczu towarzyskim przegrali z Anglią 0:1.

Słowacja to solidna reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje trzydzieste czwarte miejsce. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata jak dotąd nie błyszczeli. Co prawda wygrali z Rosją 2:1.

Jednak wcześniej zanotowali dwie wpadki. Zremisowali u siebie z Maltą 2:2 i u siebie bezbramkowo z Cyprem. Kilka dni temu nie byli w stanie pokonać u siebie słabej Bułgarii i tylko zremisowali z nią 2:2.

Słowacja to nasz rywal grupowy. Nie jest to zbyt silna reprezentacja, której największa gwiazda występuje w obronie. Z kolei Austria jest w tak dużym dołku, że federacja przed samymi mistrzostwami zastanawiała się nad zmianą selekcjonera. W takiej sytuacji nie spodziewam się wielkiego spektaklu i nie padnie w tym meczu raczej wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Słowacja-31,46LVBet

Poprzedni artykułI Liga: ŁKS Łódź – Bruk-Bet (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Holandia – Gruzja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.