W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Belgii podejmie zawodników ze Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Belgia – Szwajcaria

Mecz Towarzyski: Belgia – Szwajcaria

Belgia to absolutny światowy TOP. Belgia ma złote pokolenie piłkarzy, którzy grają w najlepszych klubach świata i dobrą grę przekładają także na kadrę narodową. Potwierdza to ranking FIFA, w którym zajmują pierwsze miejsce.

W Lidze Narodów mają po czterech kolejkach, aż dziewięć punktów na swoim koncie i lokują się oczywiście na pozycji lidera swojej grupy. W poprzedniej serii gier pokonali na wyjeździe Islandię 2:1. 

Szwajcaria to jedna z reprezentacją, która na solidny europejski poziom wzniosła się już dawno. Nie są oni raczej w stanie walczyć na równi z najlepszymi. W rankingu FIFA zajmują piętnastą lokatę.

W Lidze narodów zajmują ostatni miejsce w swojej grupie, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu sprawili jednak niespodziankę i zremisowali na wyjeździe z Niemcami 3:3. 

Belgowie zagrają w tym meczu w optymalnym, składzie co zwiastuje duże problemy dla ich rywali. Szwajcarzy jak wiadomo zespołem bardzo solidnym, ale w meczu wyjazdowym z Belgami będzie im trudno o korzystny wynik.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Szwajcaria1(DNB)1.27Totolotek

Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Turcja – Chorwacja (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje EURO: Serbia – Szkocja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.