W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Eskilsminne podejmą zawodników Angelholms. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Eskilsminne – Angelholms

Mecz Towarzyski: Eskilsminne – Angelholms

Eskilsminne to ciekawy projekt. Jest to zespół, który od początku swojego istnienia nie się górę i jeszcze w ich historii nie zdarzyło się, aby spadli do niższej ligi. W poprzednim sezonie grali w lidze Dywizja 1, co jest trzecim poziomem rozgrywkowym w Szwecji.

Po trzydziestu ligowych kolejkach mieli na koncie trzydzieści siedem punktów i zajęli dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, pokazują, że są solidnym, ligowym średniakiem.

Angelholms to niezbyt znany klub w Szwecji, który w 2007 roku zespół awansował z Division 1 i w dalszym ciągu gra w tych rozgrywkach.

W minionym sezonie zajęli trzecie miejsce w ligowej tabeli i zabrakło im dwóch punktów do pierwszego i jednego punktu do drugiego miejsca. Mimo niezłej gry prezentują widocznie za niski poziom, aby awansować.

Gospodarze tego meczu mają solidną pozycję w Dywizja 1 , a rywale, chociaż mieli udany sezon, to grają klasę rozgrywkową niżej, więc dla mnie nie ulega wątpliwości, że Eskilsminne to lepszy zespół, który ma większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Eskilsminne – Angelholms 1(DNB)1,34Fortuna
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Qviding – Oddevold (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Team TG FF – Taftea IK (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.