W niedzielę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Holandii podejmą zawodników z Gruzji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Holandia – Gruzja

Mecz Towarzyski: Holandia – Gruzja

Holendrzy zajmują czternaste miejsce w rankingu FIFA. W tym roku nie imponowali swoją grą, a eliminacje do mistrzostw świata nie rozpoczęły się po ich myśli, co budzi na pewno obawy przed EURO.

W pierwszym meczu niespodziewanie przegrali z Turkami 2:4. Następnie mierzyli się ze słabymi rywalami. Wygrali ze słabą Łotwą tylko 2:0, a następnie ograli 7:0 Gibraltar. Kilka dni temu w meczu towarzyskim zremisowali ze Szkocją 2:2.

Gruzini lokują się w rankingu FIFA osiemdziesiąte dziewiąte miejsce. Kilka dni temu grali sparing z Rumunią. Niespodzianie ograli, na wyjedzie faworyta 2:1. Wcześniej mieli jednak fatalną serię.

Doczekali się ośmiu meczów bez wygranej. Niedawno zmienili szkoleniowca, a francuski trener ma na swoim koncie dopiero cztery mecze, w których zanotował jedną wygraną, jeden remis i dwie porażki.

Holandia nie gra najlepiej, ale nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Gruzja też grał słabo, a chyba nikt nie ma wątpliwości, kto ma lepszą kadrę. Holandia przygotowuje się do turnieju, jest więc w lepszej dyspozycji i gospodarze powinni pewnie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmcher
Holandia – Gruzja11,31Betfan

Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Austria – Słowacja (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Węgry – Albania (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.