W piątek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Landskrona podejmą zawodników Eskilsminne. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Landskrona – Eskilsminne

Mecz Towarzyski: Landskrona – Eskilsminne

Landskrona to zespół, który raczej nie jest w dobrych humorach. W poprzednim sezonie występowali w rozgrywkach Dywizja 1 – Södra. Grali w nich bardzo dobrze. W trzydziestu ligowych kolejkach zdobyli pięćdziesiąt osiem punktów i zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, które daje brawo gry w barażu o awans.

Mierzyli się w nim z piłkarzami Osters. Rywale okazali się jednak lepsi, ale bardzo nieznacznie. U siebie piłkarze Landskrona wygrali 1:0, a na wyjeździe zremisowali 1:1.

Zawodnicy Eskilsminne grali w minionym sezonie w tych samych rozgrywkach. Wiodło im się jednak znacznie gorzej. Zajęli na koniec sezonu dziewiąte miejsce, mając po trzydziestu ligowych kolejkach trzydzieści siedem punktów na swoim koncie.

Warto przed tym meczem zaznaczyć, że spisywali się fatalnie w meczach wyjazdowych. W piętnastu pojedynkach odnieśli tylko dwa zwycięstwa, a osiem meczów przegrali. W trakcie sezonu ligowego przegrali wyjazdowy mecz z zawodnikami Landskrona 0:2.

Landskrona jest gołym okiem o klasę lepszym zespołem. Oczywiście w meczu towarzyskim nie dadzą z siebie wszystkiego, ale rywale także nie więc myślę, że gospodarze odniosą w tym meczu zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Landskrona – Eskilsminne 11,55STS
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Biełszyna 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera U20: Sabanas U20 – Managua FC U20 (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.