W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Niemiec podejmie zawodników z Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Niemcy – Turcja

Mecz Towarzyski: Niemcy – Turcja

Reprezentacja Niemiec nie ma ostatnich lat zbyt udanych. Pokazuje to choćby Ranking FIFA, gdzie zajmują piętnaste miejsce. Starają się jednak wrócić do światowego TOP-u. Idzie im mozolnie.

Oczywiście kadrę mają bardzo mocną. Na Początek nowej edycji Ligi Narodów zanotowali dwa remisy. Najpierw zremisowali u siebie z piłkarzami Hiszpanii 1:1, a następnie takim samym wynikiem zakończył się ich wyjazdowy mecz ze Szwajcarią. 

Turcja to reprezentacja, z którą zawsze trzeba się liczyć. Są oni mocni, zwłaszcza u siebie co na przestrzeni lat pokazywali niejednokrotnie. W rankingu FIFA zajmują solidne dwudzieste dziewiąte miejsce. 

Niedawne eliminacje do EURO były bardzo udane. Prezentowali się w nich dobrze i zajęli drugie miejsce. Jednak w Lidze Narodów przegrali u siebie z Węgrami 0:1 i zremisowali na wyjeździe bezbramkowo z Serbią.

Niemcy nie grają ostatnio rewelacyjnie, ale Turcy są w jeszcze słabszej dyspozycji, co pokazali ostatnimi wynikami w Lidze Narodów. Gospodarze mają znacznie mocniejszą kadrę i powinni wygrać to spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Turcja11,40STS
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Portugalia – Hiszpania (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje EURO: Islandia – Rumunia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.