W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Portugalii podejmie zawodników Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra.

Mecz Towarzyski: Portugalia – Hiszpania

Mecz Towarzyski: Portugalia – Hiszpania

Portugalia to silna reprezentacja, która gra jednak nierówno. Ich potencjał jest bardzo duży, jednak często zdarzają im się słabsze mecze. Pokazali to w eliminacjach do EURO, gdzie zajęli drugie miejsce.

Wyprzedziła ich reprezentacja Ukrainy, co raczej nie powinno mieć miejsca. W Lidze Narodów odnieśli dwa zwycięstwa. Pokonali u siebie Chorwację 4:1 i Szwecję w meczu wyjazdowym 2:0. W rankingu FIFA zajmują piąte miejsce. 

Hiszpania dopiero powraca do swoich najlepszych lat. W rankingu FIFA zajmują ósme miejsce i mimo że to niezła lokata, to dla nich jest to marne miejsce. W ostatnich eliminacjach do EURO nie mieli żadnych problemów z awansem.

Wygrali swoją grupę, mając pięć punktów przewagi nad kolejną reprezentacją. W meczach Ligi Narodów zremisowali na wyjeździe z Niemcami oraz pokonali u siebie reprezentację Ukrainy, aż 4:0.

Jest to jeden z tych meczów towarzyskich, który piłkarski świat chętnie obejrzy. Hiszpanie, jak i Portugalczycy grają ostatnio dobrze i mają bardzo duży potencjał w ofensywie. W związku z tym dwa gole w tym meczu powinny być formalnością.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Hiszpania+1,51,27Totolotek

Poprzedni artykułLaLiga: Levante – Real Madryt (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Niemcy – Turcja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.