W piątek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Qviding podejmą zawodników Oddevold. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Qviding – Oddevold

Mecz Towarzyski: Qviding – Oddevold

Qviding to drużyna, która w poprzednim sezonie występowała w rozgrywkach Dywizja 2 – Västra Götaland. Sezon był dla nich bardzo udany.

Zajęli pierwsze miejsce w ligowej tabeli i awansowali do Division 1, gdzie wracają po trzech latach. Szczególnie udanie grali u siebie, gdzie wygrali dziesięć z trzynastu spotka i każdy musiał się z nimi liczyć.

Oddevold to z kolei klub, który grał w rozgrywkach Division 1, ale prezentował się w nich fatalnie. W związku z tym zajęli oni ostatnie miejsce w ligowej tabeli i spadli do Dywicji 2.

Jest to dla nich spory upadek, ponieważ tak nisko grali ostatnio w 2010 roku. Przed zbliżającym się meczem raczej nie mają wiele argumentów, tym bardziej, że zespół jest w lekkiej przebudowie.

Goście w poprzednim sezonie przegrali dziesięć z piętnastu meczów wyjazdowych, a ich kadra mocno się uszczupliła. Gospodarze są z kolei na fali wznoszącej i myślę, że w najgorszym wypadku zremisują ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Qviding – Oddevold 1(DNB)1,32Totolotek
Poprzedni artykułLiga Primera: Juventus Managua – Ferretti (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Eskilsminne – Angelholms (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.