W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Sollentuna podejmą zawodników Farsty. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Sollentuna – Farsta

Mecz Towarzyski: Sollentuna – Farsta

Sollentuna jest to młody klub, założony w 2003 roku. W 2017 po raz pierwszy awansował do Dywizja 1 – Norra. Do tej pory radzili sobie w nich nieźle, jednak poprzedni sezon nie poszedł po ich myśli.

W trzydziestu ligowych kolejkach zdobyli trzydzieści trzy punkty i musieli grać w barażu o utrzymanie. W nich okazali się lepsi od zespołu Motala, którego w dwumeczu pokonali 4:1. Była to dla nich spora nauczka i widać, że mecze towarzyskie traktują bardzo poważnie, ponieważ jak dotąd wygrali dwa dotychczasowe spotkania sparingowe.

Farsta to zespół, który gra w niższej klasie rozgrywkowej, a mianowicie Dywizja 2 – Södra Svealand. W ostatnim sezonie grali całkiem nieźle. Zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach, aż czterdzieści pięć punktów na swoim koncie.

Do zwycięskiego Eskilstuna City zabrakło im dwóch punktów, a tylko zwycięzca tabeli wywalczył bezpośredni awans.

Gospodarze tego meczu w poprzedni sezon mieli nieudany, ale wcześniejsze sezony kończyli w środku tabeli. Sparingowe mecze w ich wykonaniu budzą nadzieję, że wracają do dobrej fory, rywale w swojej historii nie grali nawet w rozgrywkach Dywizja 1, dlatego spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Sollentuna – Farsta 11,22Totolotek
Poprzedni artykułTajwan SBL: Pauian – Taiwan Beer (Typ i Analiza)
Następny artykułPrimus League: Inter Star – Ngozi City (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.